+48 22 487 52 04
+48 604 595 914

Opis inwestycji

Dom do życia, a nie mieszkania

Zmęczenie? Przesyt miliardami informacji? To uczucia szczególnie przez mieszkańców Stolicy. Jeśli chciałbyś zrealizować marzenia o szerszej przestrzeni życiowej, większej prywatności i poczuciu bezpieczeństwa - tam gdzie mieszkasz, powinieneś dowiedzieć się więcej o życiu w Willowej Dzielnicy Mozaikowej.

Jeśli marzysz o przestrzeni i bezpieczeństwie...

Willowa Dzielnica Mozaikowa to już na pierwszy rzut oka piękne, szerokie i pełne zieleni przestrzenie. Cisza i spokój, dzięki którym można tu normalne, szczęśliwie funkcjonować to efekt braku przemysłu oraz innych instytucji generujących hałas w okolicy. Na naszym kameralnym osiedlu składającym się z trzech budynków w zabudowie bliżniaczj w Warszawie Radości przy ul. Mozaikowej, duża 240-metrowa przestrzeń dobrze ogrodzonej działki sprawi, że na nowo odkryjesz, co tak naprawdę oznacza słowo prywatność.

Jeśli pragniesz domu na lata...

Powinieneś zapoznać się z dokumentacją naszego kameralnego osiedla w Radości. Dobry współczesny projekt, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze technologie sprawiają, że nasze domy nie są obarczone koniecznością dokładania ogromnych sum pieniędzy na coroczne remonty i modernizacje.

Lubisz Warszawę?

Nic nie tracisz! Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy - leży z jednej strony w odpowiednim oddaleniu, z drugiej zaś jednak jest dogonie połączone z trasami wjazdowymi do Warszawy od strony wschodniej. Zresztą miłośnicy nowoczesności nie będą zawiedzeni przy braku podróży do miasta - w sąsiedztwie prym wiedzie nowa zabudowa.

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi!

Osiedle jest bezpieczne i posiada duże, szerokie przestrzenie - doskonale nadające się do zabawy na świeżym powietrzu. Życie w Radości będzie dla Twoich dzieci niezwykłą przygodą i czynnikiem sprzyjającym ich prawidłowemu rozwojowi.

Zawsze będziesz zrelaksowany i wypoczęty.

A to dzięki bardzo bliskiemu sąsiedztwu lasów i terenów zielonych - idealnie nadających się na krótsze bądź dłuższe spacery relaksacyjne. Nie bez przyczyny ta dzielnica Warszawy nosi swoją nazwę - Radość!

Słoneczna energia w Twoim salonie!

Jasne, czyste światło słoneczne pobudza optymizm, aktywność oraz wprowadza do domu ciepłą, optymistyczną atmosferę. W naszych domach odczujesz wszystkie zalety ich południowej orientacji, dzięki której w twoim salonie nigdy nie będzie ciemno.

Idealne miejsce do życia...

Biorąc to wszystko pod uwagę nie boimy się zaryzykować stwierdzenia, że nasze osiedle to świetny wybór dla każdego, kto pragnie mieszkać z dala od hałasu, tłoku oraz wielkomiejskich niebezpieczeństw i jednocześnie mieć „pod ręką” najpotrzebniejsze usługi. Nasze domy to nowoczesny i wygodny projekt wykorzystujący wysokiej jakości materiały oraz nowoczesną technologię. Lokalizacja osiedla zapewnia ciszę, bezpieczeństwo oraz bliskość terenów idealnie nadających się do aktywnego relaksu.

Jednak jak mówi stare przysłowie papier może znieść wszystko... dlatego zachęcamy Cię do tego, żebyś po prostu sprawdził naszą ofertę i przekonał się sam jak wspaniałe może być życie w Willowej Dzielnicy Mozaikowej.