+48 606 653 009
+48 604 595 914

Dostępne domy

Inwestycja zakończona

Faktura VAT kupujący nie płaci podatku od zakupu.

Mozaikowa 129 A – sprzedany
Mozaikowa 129 B – sprzedany
Mozaikowa 129 C - sprzedany
Mozaikowa 129 D - sprzedany
Mozaikowa 129 E - sprzedany
Mozaikowa 129 F – sprzedany

Inwestycja zakończona w styczniu 2014 roku.

Wawer jest największą pod względem powierzchni dzielnicą Warszawy, jednak to nie to jej cechą charakterystyczną. Większa część powierzchni to tereny zielone, brak tutaj głośnych, niebezpiecznych blokowisk.

Położona we wschodniej części miasta na prawym brzegu Wisły dzielnica, jest od lat jednym z najlepszych miejsc na budowę domu. Domy Warszawa Wawer rosną tutaj dość gęsto, jednak działki są stosunkowo duże, co daje sporą przestrzeń dla wszystkich mieszkańców. Domy Wawer to jedne z najbardziej prestiżowych nieruchomości w całym kraju, a wśród nich domy jednorodzinne Wawer i bliźniaki Wawer.

Mimo, że przez lata obecna dzielnica była rozdzielana i na powrót łączona, jej tereny zawsze były wyjątkowo atrakcyjne dla potrzeb budowniczych domów. Ostatnie lata udowodniły, że nie bezpodstawnie - Wawer pozostał dzielnicą zieloną, spokojną na tle innych dzielnic stolicy, a przede wszystkim cały czas atrakcyjną dzięki dobremu skomunikowaniu z pozostałymi dzielnicami i jednocześnie lokalizacji poza ośrodkami funkcji urbanistycznych, co oznacza, że poza mieszkańcami jest tu niewiele innych osób. To przekłada się na jeszcze większy spokój i stanowi dodatkowy powód, żeby idealnego domu poszukać właśnie tutaj.