+48 22 487 52 04, +48 604 595 914
+48 668 890 020

Kameralne Osiedle Strzygłowska - rzuty pięter

Przy ul. Strzygłowskiej 52 w Warszawie powstaje 60 lokali mieszkalnych w budynkach o nowoczesnym charakterze architektonicznym.

Do wyboru są mieszkania na parterze o powierzchni ok. 76,45 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 80 m2 i dwoma miejscami postojowymi oraz mieszkania na piętrze o powierzchni ok. 82,35 m2 z balkonem o powierzchni ok. 8,47 m2, poddaszem do samodzielnej aranżacji o powierzchni po podłodze ok. 85,25 m2, schodami na poddasze i dwoma miejscami postojowymi.

W przypadku mieszkań na piętrze można powiększyć je o dużą powierzchnię użytkową poddasza uzyskując jeszcze więcej przestrzeni do życia. Dzięki czterem oknom dachowym na poddaszu możliwe będzie łatwe wyodrębnienie oddzielnych pokoi. Dodatkowym atutem poddasza jest fakt, że można je zaaranżować w trakcie wykończenia mieszkania, bądź w dowolnym momencie po wprowadzeniu się w zależności od możliwości finansowych lub przybywania członków rodziny.

W cenie mieszkań na parterze są ogródek i dwa miejsca postojowe, a w cenie mieszkań na piętrze są balkon, poddasze do samodzielnej aranżacji, schody na poddasze i dwa miejsca postojowe.

Wszystkie mieszkania mają instalację przystosowaną do montażu tradycyjnego kominka, który pozwoli na spędzenie przy nim niezapomnianych chwil wytchnienia i stworzy niezastąpioną, domową atmosferę.

Każde mieszkanie posiada oddzielne wejście zapewniające maksymalną prywatność.

Rzut parteru segment lewy - kliknij, aby otworzyć

Rzut parteru segment prawy - kliknij, aby otworzyć

Rzut piętra segment lewy - kliknij, aby otworzyć

Rzut piętra segment prawy - kliknij, aby otworzyć

Rzut poddasza segment lewy - kliknij, aby otworzyć

Rzut poddasza segment prawy - kliknij, aby otworzyć

Przekrój A-A - kliknij, aby otworzyć

Przekrój B-B - kliknij, aby otworzyć

 

 

Wszystkie dane na stronie www.smolstan.pl są projektowe i poglądowe, nie jest to oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego.