+48 22 487 52 04, +48 604 595 914
+48 668 890 020

Kameralne Osiedle Strzygłowska - opis inwestycji

Kameralne Osiedle Strzygłowska to bezczynszowa inwestycja zlokalizowana w Wawrze, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej kameralną zabudową jednorodzinną, zapewnia dostęp do wszelkich udogodnień.

Bliskość terenów zielonych, bogata sieć dróg rowerowych oraz niezliczone tereny rekreacyjne w połączeniu z komfortowym dojazdem do centrum Warszawy sprawiają, że jest to znakomita przestrzeń do życia.

Przy ul. Strzygłowskiej 52 w Warszawie powstaje 60 lokali mieszkalnych w budynkach o nowoczesnym charakterze architektonicznym.

Do wyboru są mieszkania na parterze o powierzchni ok. 76,45 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 80 m2 i dwoma miejscami postojowymi oraz mieszkania na piętrze o powierzchni ok. 82,35 m2 z balkonem o powierzchni ok. 8,47 m2, poddaszem do samodzielnej aranżacji o powierzchni po podłodze ok. 85,25 m2, schodami na poddasze i dwoma miejscami postojowymi.

W przypadku mieszkań na piętrze można powiększyć je o dużą powierzchnię użytkową poddasza uzyskując jeszcze więcej przestrzeni do życia. Dzięki czterem oknom dachowym na poddaszu możliwe będzie łatwe wyodrębnienie oddzielnych pokoi. Dodatkowym atutem poddasza jest fakt, że można je zaaranżować w trakcie wykończenia mieszkania, bądź w dowolnym momencie po wprowadzeniu się w zależności od możliwości finansowych lub przybywania członków rodziny.

W cenie mieszkań na parterze są ogródek i dwa miejsca postojowe, a w cenie mieszkań na piętrze są balkon, poddasze do samodzielnej aranżacji, schody na poddasze i dwa miejsca postojowe.

Wszystkie mieszkania mają instalację przystosowaną do montażu tradycyjnego kominka, który pozwoli na spędzenie przy nim niezapomnianych chwil wytchnienia i stworzy niezastąpioną, domową atmosferę.

Każde mieszkanie posiada oddzielne wejście zapewniające maksymalną prywatność.

Kameralne Osiedle Strzygłowska charakteryzuje się doskonała lokalizacją. Centrum Warszawy oddalone jest zaledwie o 14 km, a wygodny dojazd do niego zapewnia Wał Miedzeszyński oraz mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego.

Do sierpnia 2020 r. w całości ma zostać ukończona Południowa Obwodnica Warszawy, która będzie znajdowała się ok. 1,5 km od inwestycji. Taka odległość zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój, a jednocześnie połączenie Wawra z Wilanowem pozwoli na komfortowy dojazd do zachodnich rejonów stolicy oraz autostrady A2.

 

 

Wszystkie dane na stronie www.smolstan.pl są projektowe i poglądowe, nie jest to oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego.